Skanska a.s.

Popis činnosti

Skanska a.s.

Základní informace o společnosti

Skanska je stavební a developerská skupina působící v České a Slovenské republice, je součástí světového koncernu Skanska se sídlem ve Švédsku.

Základním předmětem činnosti jsou všechny obory stavebnictví, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správa majetku a související služby.

Společnost Skanska a.s. je dále členěna na jednotlivé divize:

Divize Pozemní stavitelství západ
Divize Pozemní stavitelství východ
Divize Silniční stavitelství
Divize Železniční stavitelství
Divize Výroba
Divize Zdroje

V České republice dále působí společnosti Skanska Reality a.s. a Skanska Property Czech Republic, s.r.o.

Skanska Property je dceřinou společností Skanska Commercial Development Europe. Zaměřuje se zejména na výstavbu komerčních nemovitostí v Praze a okolí a dalších regionálních městech.   

Světová skupina Skanska
Skanska je jednou z největších společností na světě poskytujících služby v oblasti stavebnictví a projektového developmentu.

U jejího vzniku v roce 1887 stála švédská společnost AB Skanska Cementgjuteriet vyrábějící betonové dekorační dílce, která se v průběhu své existence postupně transformovala na mezinárodní společnost zaměřenou na poskytování celkových stavebních služeb. Název Skanska je používán od roku 1984.

Skanska je tvořena skupinou firem, v jejímž čele stojí Skanska AB se sídlem ve Stockholmu; organizačně se člení na obchodní jednotky rozdělené do čtyř základních podnikatelských směrů.

58.000 zaměstnanců (2014) působí na vybraných trzích v Evropě a Spojených státech amerických.Obchodní činnost sahá od klasického stavebnictví, přes vývoj a prodej materiálů i sofistikovaných technických řešení až k uceleným projektům v oblasti bydlení, komerčních nemovitostí nebo budování a provozování infrastruktury.

Zpět

 
 

Nahoru

Kontaktní formulář


Vaše jméno:

E-mail nebo telefon *:

Zpráva *:


* povinné položky

Adresa

První Ústecká Montážní, spol. s r.o.

Jateční 3636/45d
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 511 511
IČ: 25039971
DIČ: CZ25039971

GPS: 50°39'41.64"N; 14°0'30.5"E

Kudy k nám?

mapa

Zobrazit celou mapu

Partnerská sekce