Haberkorn Ulmer s.r.o.

Haberkorn Ulmer s.r.o.

SORTIMENT

Z původního sortimentu, který byl firmou prezentován při jejím založení, byla na základě zkušeností odborných pracovníků vytvořena taková škála nabízených produktů, která reflektuje potřeby a tendence současného trhu, a která společnosti umožňuje prosadit se a obstát v tvrdé konkurenci.

Sortimentem, který provází působnost firmy od samotného počátku, je „item“ – stavebnicový systém pro stavbu jednoúčelových strojů z hliníkových profilů, jehož výrobcem je stejnojmenná německá firma item Industrietechnik und Maschinenbau GmbH, pro kterou má Haberkorn Ulmer v ČR i SR výhradní zastoupení. K jeho hlavním výhodám patří zejména možnost použití normalizovaných dílů, což s sebou přináší téměř neomezené možnosti kombinací a technických řešení, jednoduchou manipulaci a snadnou montáž. Přesné hliníkové profily s podélnými drážkami dovolují opakované použití, rychlou přestavitelnost, velkou flexibilitu a pevnost. Odběratelé shledávají zajímavými (a to i cenově) především rámy strojů, lineární vedení, kryty strojů, ochranná oplocení, pracovní stoly, montážní linky a manipulační systémy.

V roce 2006 byla produktová skupina ochranných oplocení rozšířena o ocelový systém určený pro stavbu ochranných bezpečnostních oplocení a oplocení skladových prostor švédské společnosti Axelent AB, pro kterou má Haberkorn Ulmer s.r.o. také výhradní zastoupení v ČR i SR.

Další, neméně atraktivní část sortimentu, která neustále rozšiřuje svou nabídku produktů, představují tzv. strojní elementy. Jsou to mechanické pohony a normované díly. V rámci tohoto sortimentu poskytuje firma své služby jak výrobcům strojů a zařízení, tak koncovým uživatelům. Klienti oceňují především komplexní servis od fáze technického návrhu a řešení až po dodávku zařízení. To dělá ze společnosti Haberkorn Ulmer ideálního partnera především pro řešení pohonů (od řetězových, přes řemenové až po pohony kloubovými hřídeli či trapézovými šrouby). Současně dodává široké spektrum normovaných dílů a upínacích systémů. V těchto komponentech zastupuje Haberkorn Ulmer s.r.o. takové špičkové značky, jako jsou např. IWIS – vysokopevnostní řetězy, Gates – neoprenové ozubené a klínové řemeny, BEA – řetězová kola, ozubená kola a řemenice, HALDER – normované díly a upínací systémy.
 

Zpět

 
 

Nahoru

Kontaktní formulář


Vaše jméno:

E-mail nebo telefon *:

Zpráva *:


* povinné položky

Adresa

První Ústecká Montážní, spol. s r.o.

Jateční 1588/49
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 511 511
IČ: 25039971
DIČ: CZ25039971

GPS: 50°39'41.64"N; 14°0'30.5"E

Kudy k nám?

mapa

Zobrazit celou mapu

Partnerská sekce